Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή
Για αναρτήσεις και διαφωνίες επώνυμα στη διεύθυνση tessas@freemail.gr

Τρίτη 27 Νοεμβρίου 2012

Αστέρας Ανθούσας – Π.Σ Φιλιππιάδας 1-1.

Μοίρασαν τους βαθμούς ο τοπικός Αστέρας και η νεανική ομάδα του Π.Σ Φιλιππιάδας στο 17ο λεπτό του αγώνα ο Μ.Κώστας έκανε ένα σουτ από τα πλάγια η μπάλα χτύπησε στο δεξιό κάθετο δοκάρι και στην επαναφορά ο Ανδ.Νίκου έκανε το 0-1 για τους φιλοξενουμένους . Ο Αστέρας αντέδρασε και έφτασε στην ισοφάριση με πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα ο Στέφος σκορ ημιχρόνου και τελικό 1-1, Δυνατό άλλα όχι αντιαθλητικό παιχνίδι με τους φιλοξενουμένους να έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα αλλά και τους γηπεδούχους να έχουν σε καλή μέρα τους Χρ.Τούσης, Χαμάλογλου και Λευτ.Βέκιος. Από τους φιλοξενουμένους ξεχώρισαν η Γκίζας, Δ.Νίκου, Ανδ. Και Κώστας Μ, χωρίς να υστερήσουν οι υπόλοιπη. Δίκαιο το αποτέλεσμα του αγώνα.

Αναδημοσίευση από το blog  srortanthoussa.