Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή
Για αναρτήσεις και διαφωνίες επώνυμα στη διεύθυνση tessas@freemail.gr

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2014

Άρη Πέρδικας - Αετός Αγιάς 4-3.

Ήττα εκτός έδρας Αετός Αγιάς με 4-3 απέναντι στον Άρη Πέρδικας. Στο Φιλικό Παιχνίδι που έγινε μέσα στο γήπεδο της Πέρδικας!! Ο Αετός αν και δέχτηκε ένα γρήγορο γκολ μόλις στο 10ο λεπτό, κατάφερε Αμέσως στα επόμενα 5 λεπτά να ισοφαρίσει με το πλασέ του Φ.Ρούση..... Μέσα στα επόμενα λεπτά στο πρώτο ημίχρονο ο Αετός δέχτηκε άλλα δυο Goal, από την αδρανεια της άμυνας, και κατάφερε να πετύχει ακόμα ένα Goal με τον Η.Ιωάννου... Στην επανάληψη ο Αετός Πίεσε πολύ αλλά δεν κατάφερε να κάνει την ανατροπή, μόνο να μειώσει στα τελευταία λεπτά με το πλασέ Του Demi, και να δεχτεί ακόμα ένα Goal στα μισά της επανάληψης ...Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες σε όλη την διάρκεια της επανάληψης αλλά δεν κατάφερε ο Αετός να πάρει την Νίκη μέσα σε ένα πανέμορφο φιλικό παιχνίδι Στο γήπεδο της Πέρδικας!!

Πηγή: Αναδημοσίευση από τη σελίδα  ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ FUN PAGE στο facebook.