Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή
Για αναρτήσεις και διαφωνίες επώνυμα στη διεύθυνση tessas@freemail.gr

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2009

Προοδευτική Περάματος - Απόλλων Πάργας.

Με ένα γκολ του Α. Βάσιου στις καθυστερήσεις του α’ ημιχρόνου, ο Απόλλων Πάργας επικράτησε με 1-0 της Προοδευτικής Περάματος και βρίσκεται μεταξύ των ομάδων που διεκδικούν την άνοδο. Στο 80’ ο Χάιδος είχε μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσει, όμως η προσπάθειά του βρήκε εμπόδιο το δοκάρι. Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Μπιαραμίδης (ΣΔ Κοζάνης).
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Μποζιάρης, Φερούλης (72’ Γκόλιας), Αντωνόπουλος, Τζώρτζης, Σίτος, Οικονόμου, Κίτσιος (80’ Τσερμετσέλης), Κοτσίνας (22’ λ. τρ. Γιάτσε), Χάιδος, Γιαννόπουλος, Τσολάκος.

ΑΠΟΛΛΩΝ: Μπάμπης, Γιάννος, Γεράκης, Κολοκούρας, Σάββας, Βάσιος Α. (70’ Βάσιος Β.), Λαγουτάρης, Καραχάλιος, Τσιτσόπουλος (80’ Λουκούμης), Μώκος, Γανώλης (90’ Βάιος).

Από τη σελίδα periferiako.com βαθμολογία εδώ.