Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή

Πάργα ποδόσφαιρο.

Α.Ε.ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 6-3
----
Μεσολόγγι-Απόλλων Πάργας 4-1

Χωρίς να συναντήσει ιδιαίτερες δυσκολίες το Μεσολόγγι νίκησε με 4-1 τον Απόλλων Πάργας παρά το γεγονός ότι βρέθηκε πίσω στο σκορ μόλις στο 5ο λεπτό από το γκολ του Δ. Βάσσιου. Πέντε λεπτά αργότερα ο Αγγέλης ισοφάρισε σε 1-1 και στο 15' ο Μαντζάνας έδωσε το προβάδισμα στους γηπεδούχους. Στο 26' ο Μιχαλόπουλος έκανε το 3-1 για το Μεσολόγγι και ο Πασπαλιάρης στο 60' διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ: Ζέρβας, Καρανίκας, Βλαχάκης, Ζαχαράκης, Πασπαλιάρης, Φλωρόπουλος (72' Ράπτης), Τσάμης, Μιχαλόπουλος, Αγγέλης (76' Μπατούλιας), Μαντζάνας, Πλακίδας (46' Φούντας).
ΑΠΟΛΛΩΝ: Παπαγεωργίου (80' Παπανικολάου), Α. Βάσσιος, Κολοκούρας, Μάρκος, Πασχοδήμας, Βέκιος, Νταής, Θοδωρής, Σερίφης, Δ. Βάσσιος, Παππάς.

Αναδημοσίευση από τη σελίδα, periferiako.