Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή
Για αναρτήσεις και διαφωνίες επώνυμα στη διεύθυνση tessas@freemail.gr

Τρίτη 29 Ιανουαρίου 2013

Ένωση Πάργα, Αστέρας Ανθούσας.

Ένωση Πάργα – ΠΑΣ Σφακιώτες 1-3.

Ο ΠΑΣ Σφακιώτες πήρε τους τρεις βαθμούς της νίκης αφού νίκησε σήμερα στην Πάργα την τοπική ένωση με σκορ 3-1. Τα γκολ πέτυχαν ο Γ. Παππάς στο 36ο λεπτό για τους γηπεδούχους και για τους φιλοξενούμενους ο Ορφανός  στο 60ο λεπτό έκανε το 1-1 στο 76ο λεπτό ο Γαζής  έκανε το 1-2 και στο 83ο λεπτό ο Αν. Λάζαρης  έκανε το τελικό 1-3.

Αναγέννηση Αχερουσίας – Αστέρας Ανθούσας  2-3.

Μεγάλη νίκη της ομάδας του Αστέρας στο γήπεδο της Αχερουσίας  με 3-2. Τα γκολ για τους γηπεδούχους πέτυχε ο Νικολάου και για τους φιλοξενούμενους ένα ο Ζυγούρης  και δυο ο Αλ.Δημόπουλος που ήταν ο Μvp της πρώτης εκτός έδρας νίκης του Αστέρας Ανθούσας.

Αναδημοσίευση από το blog   srortanthoussa.