Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή
Για αναρτήσεις και διαφωνίες επώνυμα στη διεύθυνση tessas@freemail.gr

Δευτέρα 10 Μαρτίου 2014

Αετός Αγιάς – Ένωση Πάργας 2-1.

Νικητής ήταν ο Αετός Αγιάς στο τοπικό ντέρμπι  που έγινε μέσα στο γήπεδο της Αγιάς απέναντι στην Ένωση Πάργας, σε μια αναμέτρηση γεμάτη δύναμη και πάθος η πλάστιγγα έγειρε υπέρ τον γηπεδούχων, που πανηγύρισαν μια υπερπολύτιμη νίκη....
Το πρώτο ημίχρονο ανήκε στους γηπεδούχους που έπειτα από πολλές ευκαιρίες κατάφερε να πάει στα αποδυτήρια με το υπέρ τους σκορ 2-0 με τα γκολ του Π.Κατσίωτη και Στ.Γαβριήλ.
Στην επανάληψη η Ένωση κατάφερε να πιέσει και να μείωση σε 2-1 αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό για να αποτρέψει αυτήν την σημαντική νίκη για τον Αετό  Αγιάς!!!

Πηγή: Αναδημοσίευση από τη σελίδα  Αετός Αγιάς στο facebook.