Ένα επώνυμο blog που γράφει και αναδημοσιεύει θέματα που αφορούν τον Καποδιστριακό Δήμο Πάργας. Oι αναρτήσεις του δεν αποτελούν υποχρεωτικά και άποψη του διαχειριστή
Για αναρτήσεις και διαφωνίες επώνυμα στη διεύθυνση tessas@freemail.gr

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου 2010

Απόλλων Πάργας, 7 ήττες και 1 νίκη.

Απόλλων Πάργας-Αρης Φιλιατών 1-0

Την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε ο Απόλλων Πάργας, που επικράτησε με 1-0 του Αρη Φιλιατών χάρις σε γκολ του Νταή στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων της αναμέτρησης. Οι γηπεδούχοι είχαν και χαμένο πέναλτι με τον Νταή στο 66', ενώ στο 69' ο Τζήμας είχε και προσπάθεια στο δοκάρι. Αξίζει να σημειωθεί ότι στη φάση του πέναλτι που κέρδισε ο Απόλλων, αποβλήθηκε ο τερματοφύλακας Στασιάς των φιλοξενούμενων. Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Μπούμπας (ΣΔ Ηπείρου).
   ΑΠΟΛΛΩΝ: Μπάμπης, Αηδόνης, Κολοκούρας, Μάρκος, Βάσιος Ε., Πασχοδήμας, Νταής, Βάσιος Α. (79' Ρούσσης), Βάσιος Δ. (90' Βέκιος), Λουκούμης, Σερίφης (46' Τζήμας).
   ΑΡΗΣ: Στασιάς, Λιαμίρας, Δάλλας, Τζανής, Τόρης, Ζήσης, Καίσαρης (84' Νάτσης), Μηνάς, Λυμπέρης, Σωτηρίου, Αναστασίου (67' Στυλιανίδης (73 Βενέτης).

Αναδημοσίευση από τη σελίδα,  periferiako.